BTC USD 47,129.6 Gold USD 1,752.75
Time now: Jun 1, 12:00 AM

To Sell [KEDAI FANCY GRILL] Memanggang atas DAPUR GAS. RM55 siap poslaju

akmal_tawau

CG Top Poster Club
Paid Membership
Joined
May 7, 2009
Messages
20,179
Reaction score
238
Points
123
Bismillahirrahmanirrahim dan Assalamualaikum semua warga dan pengunjung CG.
UPDATE TERKINI, [STRIKE]288, 300, 318, 330, 342, 364, 370, 375, 393, 412, 419, 425, 443, 452,455, 463, 470, 495, 503, 515, 522, 534, 547, 553, 569, 581, 593, 600, 607, 626, 644,722, 746,796, 808, 858, 870, 920, 970, 982, 994, 1044, 1057, 1063, 1113 [/STRIKE] 1152UNIT FANCY GRILL SUDAH TERJUAL!​
accept-dinar.jpg

UPDATE 25 DISEMBER 2010
SAYA MENERIMA BAYARAN DINAR DAN DIRHAM DARI AGEN BORONG FANCY GRILL & PEMBELI 1 UNIT-
POS AIRPARCLE=2 DIRHAM
POS LAJU=2 DIRHAM + 1 DANIQ @(RUJUK NILAI SEMASA)
BAGI YANG BERMINAT MENDAPATKAN DINAR DAN DIRHAM BOLEH BERHUBUNG DENGAN SAYA. TERIMA KASIH​
"BERSAMA MEMARTABATKAN MATAWANG ISLAM"

UPDATE 13 DISEMBER 2011 - spare part piring pusing+besi tajam/holder RM25pc + RM10 pos
UPDATE 1 OKTOBER 2011 - BORONG FANCY GRILL
1. RM35/PC(6-11PCS)
2. RM33/PC (12PCS-23pcs)
* 48 PCS ke atas harga nego NIPIS CUNN!
*Repeat order min 6 pcs (RM35/PC)

BELIAN 1-5PCS RM49.90/PC BOLEH HUBUNGI AGEN SAYA DI BAWAH:
1. NURUL HUDA (KAJANG) 019-2142305
2. SHAMSUDIN KADIR, (SENAWANG, SEREMBAN) 0176631251
3. SITI HASMAH RAMLI, (PUTRAJAYA/AMPANG) 0193980787
4. PN. NORNAFIZA KATMIDI, (MERU, KLANG) 0162908578
5. HAIRUL AZHAR (TAPAH, KAMPAR PERAK)019-2006287
6. EN. ABD ROZAK YAAKOB (KULIM, KEDAH) 0134444790
7. EN. MUHAMMAD AFIF B AHAMAD BUSTAMAM (PEKAN, PAHANG) 0199249533
8. EN. MAHUSSIN ZAKARIA ( BAYAN LEPAS, PENANG) 0133823829
9. PN. NOR ASHIKIN BT IBRAHIM (JOHOR BAHRU) 0137711013
10. EN. SYAM B HASSAN (HULU KLANG/WANGSAMAJU/GOMBAK-KL) 0193016977
11. EN NOOR IZWAN B JANTAN (DAMANSARA & PUTRAJAYA) 0133639456
12. PN. AMANINA BT ABDULLAH (TMN SALAK-KUALA LUMPUR) 0139385457
13. PN ROSPAZITA BT LOKMAN (KOTA BHARU) 0139323139
14. EN MOHD SHUKRI (CHANGLUN-KEDAH) 0194773614
15. EN HALIMUS (HULU LANGAT) 0123125076
16. KEDAI MY IMAN (ALOR SETAR) 0194093063
17. EN. IRZAM (MELAKA) 0136000423
18. PN. NOOR 'ADN BT MUHAMMAD (KUALA TERENGGANU) 0199876040
19. CONNI JESSEYEKA MOJINGGUN (SANDAKAN-SABAH) 0105813188

Saya mempelawa CGrian yang berminat untuk bersama-sama saya dlm jemaah menetapkan target untuk bebas dari bebanan hutang riba.
Bagi yang sudah sedia terlanjur, tekad dalam hati untuk TIDAK lagi terlibat dengan sebarang transaksi riba. Sebagaimana maksud firman Allah dalam al-quran mengisyiharkan perang kepada riba.
Sama-sama kita fine tune supaya bergerak sama arah dan sama2 belajar baiki diri. Peringkat asas, usaha baiki;
1. Kunci rezeki - Bagi yang masih bujang, pastikan hasil gaji dan pendapatan perniagaan sedikit sebanyak diberi keutamaan kepada ibu terlebih dahulu. Sementara yang sudah berkahwin keutamaan kepada isteri.
2. Membina AURA dengan memperbanyakkan kebaikan kepada semua makhluk di sekeliling.
3. Berdoa dengan 'lafaz' dengan telinga dapat dengar butir2 doa yang dilafazkan. Jangan segan meminta direct daripada Allah.
4. Berdoa di saat mamai hendak tidur. Nyatakan doa spesifik anda di waktu itu.
5. Amalan sebelum tidur.
6. Amalan di awal pagi termasuk mandi sebelum subuh kemudian solat berjemaah di surau/masjid. Disusuli solat duha dll
7. Doa keluar rumah, naik kenderaan dan berniat/azam bebas dari hutang riba.
8. Penyerahan bulat kepada Allah swt.



(*urusniaga (1-5pcs)anda refer kpd penama di atas, sbb saya hanya menjual secara borong kpd mereka*)

UPDATE 1 JULAI 2010- RATE POS NAIK LAGI:mad:...HG KENA ADJUST SKIT. PRODUK OVEN KAMPUNG, TIKAR EVAMAT DAN DISPENSER BERAS 'FFREEZE' SEBAB KOS POS TINGGI!!!. SILA HUBUNGI SY SBLM BUAT BYRN YE!:D

Idea ni muncul setelah terlibat meniaga online. saya perhati dan alami sendiri, memandangkan keadaan ekonomi yang tight so timbul idea mencari barangan/produk termasuk kegunaan di rumah yang smart, praktikal, murah dan yang penting juga jenama (x de kaitan ngan US/Israel)
Saya bermula dgn produk ni dulu, lepas2 ni kalau ada idea lain dan jumpe source insyaallah saya masukkan. kebetulan juga source barang2 ni banyak kt tempat saya nih...

FANCY GRILL
Menjadikan pengalaman baru yang ringkas dan mudah untuk berBBQ. Saya sendiri penah duk rumah flat dari taun 2002-2008, mmg payah nak panggang memanggang nih. tempat terhad, khuatir jiran bising sbb asap kalau nak berBBQ. Memang sempoilah produk nih...

images
DSCN0622.jpg

images

Produk ni made in Indonesia. sangat mudah digunakan sbb :
- x perlu arang
- guna gas aje
- mudah nak setup dan cepat le soru

Kepada yang berminat boleh menghubungi saya melalui:
YM: [email protected]
skype: akmal_tawau
sms/call: 012-2353560- MR.AKMAL
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)
Terima kasih daun keladi..​
.
Kepada pembeli borong yang bersetuju menjadi agen saya, nama, area dan no phone saya akan letakkan di bahagian atas. Urusniaga antara anda dan pembeli 1-5 pcs, anda yang uruskan. saya hanya menjual kpd anda secara borong.Sila PM/YM/Skype/sms saya untuk maklumat lanjut...​
 
Last edited:
Sponsored Post

akmal_tawau

CG Top Poster Club
Paid Membership
Joined
May 7, 2009
Messages
20,179
Reaction score
238
Points
123
UPDATE SENARAI PEMBELI

1. Hakimi, sabah - Fancy Grill 1 set 29/3/2010
2. Pn. Marsha, Kedah - Fancy Grill 1 set 30/3/2010
3. En. Rasidi, sabah - Dispenser beras 1 set 1/4/2010
4. En. Ahmad Fakruddin, Sarawak - Fancy Grill 1 set 4/4/2010
5. StanNero CG, Kajang -Fancy Grill 1 set 6/4/2010
6. wan azlinda, perling Johor - Fancy Grill 1 set 12/4/2010
7. che mariah, Kelantan - Fancy Grill 1 set 15/4/2010
8. roziah, petaling jaya - Fancy Grill 18/4/10
9. meor azam, terengganu - Fancy Grill 21/4/10
10. jamaluddin, perak - Fancy Grill 25/4/10
11. en. kamal, taiping - Fancy Grill 30/4/10

 
Last edited:

akmal_tawau

CG Top Poster Club
Paid Membership
Joined
May 7, 2009
Messages
20,179
Reaction score
238
Points
123
kepada members CG yang minat meniaga, saya perkenalkan sistem dropshipping. anda x perlu simpan stok, hanya promosikan produk2 yang saya senaraikan melalui medium yang anda pilih. setelah dapat pembeli saya yang akan uruskan penghantaran terus kepada pembeli tersebut. Untuk mengetahui komisyen yang saya beri, blh hubungi saya....
 

Dobit127

Active+ Member
Joined
Oct 29, 2007
Messages
2,888
Reaction score
86
Points
45
ok gak ko punyer barang.. rasa mcm nak angkat tu Fancy grill.....tapi tgk ler dulu....

minta tt serta sekali cara payment .....
 

akmal_tawau

CG Top Poster Club
Paid Membership
Joined
May 7, 2009
Messages
20,179
Reaction score
238
Points
123
ok gak ko punyer barang.. rasa mcm nak angkat tu Fancy grill.....tapi tgk ler dulu....

minta tt serta sekali cara payment .....

dah ade tulis kt bhgn bawah post 1...
x pe sy copy balik,
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)
 

dyanarasidi

Junior Member
Joined
Jun 3, 2009
Messages
73
Reaction score
0
Points
6
dah ade tulis kt bhgn bawah post 1...
x pe sy copy balik,
Untuk belian blh bankin ke akaun Maybank
164017034740-akmal bin kudong
(sebelum membuat apa2 bayaran sila hubungi saya terlebih dahulu dan setelah confirm stok)

Fancy Grill mmg mudah lg sodap...yg tikar tuh menarik arr tuk buat koleksi anak...
 

AjuL

Super Active Member
Paid Membership
Joined
Jul 2, 2009
Messages
9,046
Reaction score
173
Points
73
Terbaik Dari Ladang BBro Umo 18 Ni :)paid
 

akmal_tawau

CG Top Poster Club
Paid Membership
Joined
May 7, 2009
Messages
20,179
Reaction score
238
Points
123
Terbaik Dari Ladang BBro Umo 18 Ni :)paid

keh3....mmg terbaeeeeeek...
p/s nak promote brg den ke nak promote ajul umo 18...kih2-jgn marah ha
 

StanNero

Super Active Member
Joined
Mar 12, 2006
Messages
7,442
Reaction score
164
Points
73
oke cool fancy grill sini murah lagi termasuk penghantaran :p
 
Sponsored Post

CG Sponsors




Top
Log in Register