Calon BN Negeri Kelantan Diumumkan Pada 16 April 2013

CG Sponsors




haziq

Active Member
Joined
Jul 17, 2011
Messages
1,244
Reaction score
13
Points
25
CALON BN KELANTAN

1. PARLIMEN 019 TUMPAT

(Mansor Salleh – bekas ketua bahagian)

DUN Pengkalan Kubor (Noor Zahidi Bin Omar – ketua bahagian)

DUN Kelaboran (Wan Hanapi Wan Yaacob – naib ketua bahagian dan pernah menjadi calon 2008)

DUN Pasir Pekan (Nik Noriza Nik Salleh – ketua wanita bahagian dan ketua penerangan wanita negeri, muka baru)

DUN Wakaf Bharu ( Mohd Rosdi Abdul Aziz – pernah menjadi calon pada 2004 dan 2008)



2. PARLIMEN 020 PENGKALAN CHEPA

(Dali Hussin – ketua bahagian, ketua penerangan UMNO/BN Kelantan dan bekas ketua pemuga UMNO Kelantan.

DUN Kijang (Zaluzi Sulaiman – naib ketua umno bahagian, penyelaras BN Kijang dan muka baru)

DUN Cempaka (Wan Razman Wan Abdul Razak – pentadbir mukkim, timbalan penyelaras DUN Cempaka dan muka baru)

DUN Panchor (Che Rosli Hassan – Timbalan Ketua Bahagian, pernah bertanding 2004)



3. PARLIMEN 021 KOTA BHARU

(MOHAMAD Fatmi Che Salleh – ketua bahagian dan setiausaha politik PM)

DUN Tanjong Mas (Kanidy Omar – penyelaras DUN Tg. Mas dan muka baru)

DUN Kota Lama (Tan Ken Ten – setiausaha MCA Kelantan, pengerusi MCA Kota Bharu dan bertanding untuk kali kedua)

DUN Bunut Payung (Mohd Fakhrurazi Abdul Rahim – guru pendidikan Islam PPD Kota Bharu dan muka baru)



4. PARLIMEN P022 PASIR MAS

(Che Johan Che Pa – kali pertama bertanding, timbalan ketua bahagian dan muka baru)

DUN Tendong (Hanafi Mamat – ketua bahagian, bendahari UMNO negeri, pernah bertanding Parlimen)

DUN Pengkalan Pasir (Tuan Anuwa Tuan Mat – bekasa pegawai agama jajahan Pasir Mas dan merupakan muka baru)

DUN Chetok (Aimi Jusoh – muka baru)



5. P023 RANTAU PANJANG

( Ghazali Ismail – kali pertama bertanding dan muka baru, ketua penerangan UMNO bahagian)

DUN Meranti (Mohd Afandi Yusof – Ketua Pemuda bahagian, exco pemuda UMNO Malaysia, ketua penerangan pemuda UMNO negeri)

DUN Gual Periok (Shaari Mat Hussain – pernah bertanding tahun 2004 dan 2008, timbalan ketua umno bahagian)

DUN Bukit Tuku (Mohd Zain Ismail – bekas ketua umno bahagian, bendahari umno bahagian)



6. P024 KUBANG KERIAN

(Anuar Safian – ketua pemuda UMNO negeri, pernah bertanding di DUN Pasir Tumboh)

DUN Salor (Mohmad Nordin Awang – timbalan ketua umno bahagian dan bekas pengarah MSN Negeri dan muka baru)

DUN Pasir Tumboh(Mohd Shamsul Yusoff – ahli minda pondok dan muka baru)

DUN Demit (Wan Mohd Nazi Wan Hamat – penyelaras DUN dan muka baru)



7. P025 BACHOK

(Awang Adek Hussin – Ketua Bahagian, timbalan menteri kewangan)

DUN Tawang (Mohd Zain Yasim – muka baru, naib ketua bahagian)

DUN Perupok (Mohammad Zaidi Sidek – muka baru dan ketua pemuda bahagian)

DUN Jelawat (Ilias Husin – timbalan ketua bahagian dan pernah bertanding 2004 dan 2008)



8. P026 KETEREH

(ANNUAR MUSA – bekas menteri kabinet, pengerusi KADA, presiden The Red Warriors)

DUN Melor ( Mohd Othman Omar – muka baru, bekas guru besar dan ajk bahagaian)

DUN Kadok (Mohd Basri Awang – muka baru dan bekas pegawai MPKB)

DUN Kok Lanas (Md Alwi Che Ahmad – ketua pembangkan DUN Kelantan, bekas MP 2004, bekas setiausaha politik PM)



9. P027 TANAH MERAH

(IKMAL HISHAM ABDUL AZIZ – muka baru, ketua bahagian dan usahawan)

DUN Bukit Panau (Baharudin Yusof – timbalan ketua bahagian dan kali kedua bertanding)

DUN Gual Ipoh (Bakri @Mohd Bakri Mustapha – muka baru, bekas guru, naib ketua bahagian)

DUN Kemahang (Dayang Saniah Awang Hamid – muka baru, bekas guru, ketua wanita bahagian)



10. P028 PASIR PUTEH

(TUAN MUSTAFA TUAN MAT – ketua penerangan UMNO bahagian, pernah bertanding 2008 )

DUN Selising (Zulkfli Ali – muka baru)

DUN Limbongan (Mohd Rujhan Salleh – muka baru, timbalan ketua bahagian, bekas ketua pemuda UMNO negeri)

DUN Semerak (Zawawi Othman – muka baru, ketua bahagian,bekas guru)

DUN Gaal (Redzuan Stapha – muka baru dan penyelaras DUN)



11. P029 MACHANG

(AHMAD JAZLAN YAAKUB – ketua bahagian, bekas presiden KAFA dan Pengerusi MSN Negeri)

DUN Pulai Chondong (Halim @ Ab Halim Ismail – kakitangan kerajaan dan pernah bertanding 2004)

DUN Temangan (Azemi Mat Zin – muka baru, bekas guru)

DUN Kemuning (Eriandi Ismail – muka baru, ketua pemuda bahagian)



12. P030 JELI

( MUSTAPA MOHAMED – menteri cabinet, MP Jeli)

DUN Bukit Bunga ( Mohd Adhan Kecik – seorang peguam)

DUN Air Lanas ( Mustapa Mohamed)

DUN Kuala Balah (Abdul Aziz Derashid – seorang peguam)



13. P031 KUALA KRAI

(TUAN AZIZ TUAN MAT – ketua pemuda bahagian, pegawai kanan Kesedar)

DUN Mengkebang (Azizzudin Husin – ahli umno)

DUN Guchil (Nik Sapeia Nik Yusof – naib pengerusi BN Kelantan)

DUN Manek Urai (Che Jalal Muda – muka baru, naib ketua bahagian)

DUN Dabong (Ramzi Abd Rahman – ketua bahagian, pengerusi Kesedar)



14. P032 GUA MUSANG

(TENGKU RAZALEIGH TENGKU MOHD HAMZAH – ketua bahagian)

DUN Nengiri(Mat Yusof Abdul Ghani – penyandang)

DUN Paloh (Nozula Mat Diah)

DUN Galas Ab Aziz Yusof)


1) Datuk Ibrahim Ali --TAK BERTANDING ATAS TIKET BN :">
2) Tengku Razaleigh -- KEKAL BERTANDING DI GUA MUSANG


SUMBER --> http://tukar-kelate.blogspot.com/2013/04/tukarkelantan-calon-bn-pru13-negeri.html
 

Attachments

Sponsored Post

izn

Active Member
Joined
Jan 16, 2011
Messages
1,806
Reaction score
40
Points
30
Thanks TT for the update.

Ok, sekali imbas, bye-bye BN Kelantan. Kena dua kali imbas baru boleh kasi pendapat neutral
 

haziq

Active Member
Joined
Jul 17, 2011
Messages
1,244
Reaction score
13
Points
25
Calon BN Negeri Johor Darul Takzim

P140- Segamat: Datuk Subramaniam
N01- Buluh Kasap: Nurshida Ibrahim
N02 – Jementah: Ling Ong Tee

P141 – Sekijang: Anwar Abd manap
N03- Pemanis: Low Ching Hoon
N04- Kemelah: Datuk Ayub Rahmat

P142- Labis: Datuk Chua Tee Yong
N05- Tenang: Azhar Ibrahim
N04-Bekok: Tan Chong

P143- Pagoh: Tan Sri muhyidin yasin
N07- Bukit Serampang: Ismail Mohamad (muka baru)
N08- Jorak: Datuk Dr Mohd Sharudin Mohd Saleh

P144- Ledang: Hamid Samuri
N09- Gambir: M. Asojan
N10- Tangkak: Goh Tee Tee N11- Sembrong: Abd Razak (muka baru)

P145- Bakri: Lee Ching Yong
N12- Bentayan: Foh Soh Lan
N13- Sg Abong: Datuk Aris mohd salleh
N14- Bkt Naning: Datuk Saiful Bahri

P146- Muar: Datuk Razali Ibrahim
N15- Maharani: Datuk Zulhairi Ahmad
N16- Sg Balang: Zaiton Ismail

P147- Parit Sulong: Datuk Noraini Ahmad
N17- Semerah: Mohd Ismail Roslan (muka baru)
N18- Seri Medan: Datuk zulkurnain kamisan

P148- Ayer Hitam: Datuk Wee Ka Siong
N19- Yong Peng: Lim Kee Moi
N20- Semarang: Datuk Samsul Bahari Jamali
P149- Seri Gading: Datuk Aziz Kaprawi
N21- Parit Yaani: Tiow Yew Chuan
N22- Parit Raja: Datin Azizah Zakaria

P150- Batu Pahat: Dr Mohd Puad Zarkashi
N23- Penggaram: Ting Bang Siong
N24- Senggarang: Abd Aziz Ismail
N25- Rengit: Ayub jabil

P151- Simpang Renggam: Liang Tik Ming N26- Machap: Taib Abu Bakar
N27- Layang Layang: Abd Mutalib Abd Rahim

P152- Kluang: Datuk Hoo Kok Chung
N28- Mengkibol: Chai Kee Yaw
N29- Mahkota: Jais Sarday

P153- Sembrong: Datuk Seri Hishammundin Tun Hussein
N30- Paloh: Tioh Yap Kun
N31- Kahang: Vidyanathan

P154- Mersing: Datuk Abd Latif Ahmad
N32- Endau: Latif Bardi
N33- Tenggaroh: Ravi Kumar

P155- Tenggara: Datuk Halimah Sadique N32- Parit: Datuk Badri Dasuki
N33- Pasir Raja: Dr Adham Baba

P156- Kota Tinggi: Datuk Nor Ihsanudin
N36- Sedeli: Rasman Isnin
N37- Johor Lama: Asiah Mohd Aris

P157- Pengerang: Datuk Seri Azalina Othman
N38- Penawar: Hamimah Mansor
N39- Tanjung Surat: Sesis

P158- Tebrau.: Kuu Su Siang
N40- Tiram: Datuk Maulizan
N41- Puteri Wangsa: M. Surinarayan

P159- Pasir Gudang: Normala Abd Samad
N42- Johor Jaya: Tan Cher Puk
N43- Permas Jaya: Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin

P160- Johor Bharu: Tan Sri Shahril Samad N44- Tanjung Puteri: Datuk Adam Sumiru
N45- Stulang: Chong See Chiong

P161- Pulai: Datuk Nur Jazlan Mohamed
N46- Pengkalan Rinting: Chang
N47- Kempas: Tengku Putera Harun

P162- Gelang Patah: Datuk Abdul Ghani Othman
N48- Skudai: Ling Ah Chai
N49- Nusajaya: Datuk Dr Zaini Abu Bakar

P163- Kulai: Teh Chi Ziang
N50- Bkt Permai: Mazlan Salleh
N51- Bkt Batu: Chia Chin Liang

P164- Pontian: Datuk Ahmad Maslan
N52- Benut: Datuk Hasni Mohamad
N53- Pulai Sebatang: Datuk Tee Siew Tiang
N54- Kukup: Suhaili Saleh


1) Ghani Othman lawan Lim Kit Siang :">
 

haziq

Active Member
Joined
Jul 17, 2011
Messages
1,244
Reaction score
13
Points
25
Calon BN Negeri Selangor Darul Ehsan

PARLIMEN:

1. Selayang - Datuk Ir. Donald Lim Siang Chai (MCA)

2. Pandan - Garry Lim Chin Yee (MCA)

3. Serdang - Datuk Yap Pian Hon (MCA)

4. Kelana Jaya - Loh Seng Kok (MCA)

5. Petaling Jaya Selatan - Seah Kok Fah (MCA)

6. Petaling Jaya Utara - Chew Hoong Ling (MCA)

7. Klang - Datuk Teh Kim Poo (MCA)

8. Hulu Selangor - P. Kamalanathan (MIC) - Penyandang

9. Kuala Selangor - Datuk Irmohizam Ibrahim (UMNO) - muka baharu

10. Gombak - Raman Ismail (UMNO)

11. Ampang - Dr. Rozaidah Talib

12. Hulu Langat - Adzhaliza Mohd. Nor (UMNO) - muka baharu

13. Puchong - A. Kohilan Pillay (Gerakan) - muka baharu

14. Subang - A. Prakash Rao (MIC) - muka baharu

15. Shah Alam - Zulkifli Noordin (rakan BN)

16. Kapar - Saktivel Alagappan (MIC)

17. Kota Raja - Murugesan Sinnandavar (MIC)

18. Kuala Langat - Sharuddin Omar (UMNO) - muka baharu

19. Sabak Bernam - Mohd. Fasiah Mohd Fakeh (UMNO) - muka baharu

20. Tanjong Karang - Datuk Seri Noh Omar (UMNO) - penyandang

21. Sepang - Datuk Seri Ir. Mohd. Zin Mohamed (UMNO) - penyandang

22. Sungai Besar - Datuk Noriah Kasnon (UMNO) - Penyandang

DEWAN UNDANGAN NEGERI:

1. Teratai - Ben Liew Pok Boon (Gerakan) - muka baharu

2. Bukit Gasing - Juan Sei Chang (Gerakan) - muka baharu

3. Bukit Lanjan - Francis Chong Tuck Chiew (Gerakan) - muka baharu

4. Kinrara - Wong Hock Aun (MCA)

5. Gombak Setia - Said Anuar Said Ahmad (UMNO)

6. Kota Anggerik - Mohd. Yusof Din (UMNO) - muka baharu

7. Batu Tiga - Ahmad Nawawi M. Zin

8. Seri Andalas - T. Mohan (MIC)

9. Selat Klang - Faisal Yahya (UMNO) muka baharu

10. Chempaka - Muhammad Faizal Sufar (UMNO) - muka baharu

11. Pandamaran - Ching Eu Boon (MCA) - muka baharu

12. Seri Kembangan - Chin Toong Kang (MCA)

13. Sungai Pinang - Lee Siew Chee (MCA) - muka baharu

14. Taman Medan - AB Wahab Ibrahim (UMNO) muka baharu

15. Sekinchan - Kek Seng Hooi (MCA) - muka baharu

16. Bukit Melawati - Jakiran Jacomah (UMNO) - muka baharu

17. Rawang - Lee Li Yew ( MCA)

18. Batu Caves - Rawisandran Narayanan (MIC)

19. Hulu Kelang - Abdul Rahim Pandak Kamarudin (UMNO)

20. Bukit Antarabangsa - Mohamad Nadzim Ibrahim (UMNO) - muka baharu

21. Lembah Jaya - Baderisham Jolly (UMNO) - muka baharu

22. Kajang - Lee Ban Seng (MCA)

23. Bangi - Mohd. Zaidi Md. Zain @ Zakaria (UMNO) - muka baharu

24. Balakong - Lai Kwong Choy (MCA) - muka baharu

25. Subang Jaya - Gan Meng Foo (UMNO)

26. Seri Setia - Tengku Rethwan Tengku Mansor (UMNO) - muka baharu

27. Kampung Tunku - Chong Seng Foo (MCA)

28. Damansara Utama - Lim Choon Kin (MCA)

29. Kota Damansara - Halimaton Saadiah Bohan (UMNO) - muka baharu

30. Meru - Sukaiman Ahmad (UMNO) - muka baharu

31. Pelabuhan Klang - Nasarruddin M.Zin (UMNO) - muka baharu

32. Kota Alam Shah - Datuk Maglin De Cruz (PPP)

33. Sri Muda - Mohd. Abdul Raof Mokhtar (UMNO) - mula baharu

34. Sijangkang - Zurihan Yusop ( UMNO) - muka baharu

35. Teluk Datuk - Tan Cheng Chai (MCA)

36. Sungai Panjang - Budiman Mohd. Zohdi (UMNO) - Muka baharu

37. Sungai Air Tawar - Kamarol Zaki Abdul Malik (UMNO) - muka baharu

38. Sabak - Abdul Halim Udin (UMNO)- muka baharu

39. Hulu Bernam - Rosni Sohar (UMNO) - muka baharu

40. Kuala Kubu Bharu - Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi (MCA) - muka baharu

41. Batang Kali - Mat Nadzari Ahmad Dahlan (UMNO) muka baharu

42. Sungai Burong - Datuk Mohd. Samsudin Lias (UMNO) - penyandang

43. Permatang - Sulaiman Abdul Razak (UMNO) - penyandang

44. Jeram - Datuk Amirudin Setro (UMNO) - penyandang

45. Kuang - Abdul Shukor Idrus (UMNO) - penyandang

46. Taman Templer - Datuk Subahan Kamal (UMNO) - penyandang

47. Dusun Tua - Ismail Sani (UMNO) - penyandang

48. Semenyih - Johan Abdul Aziz (UMNO) - penyandang

49. Sri Serdang - Mohamad Yusof Mohamed Yasin (UMNO) - muka baharu

50. Paya Jaras - Datuk Ir. Bushro Mat Johor (UMNO) -penyandang

51. Sementa - Md Ghazali Md Amin (UMNO) - tukar kawasan dari DUN Meru

52. Morib - Hasiman Sidom (UMNO) - penyandang

53. Tanjung Sepat - Nisman Yusof (UMNO) - muka baharu

54. Dengkil - Shahrum Mohd. Sharif (UMNO) - muka baharu

55. Sungai Pelek - Ng Chok Sin (MCA) - muka baharu

56. Ijok - K.R. Parthiban (MIC)
 

haziq

Active Member
Joined
Jul 17, 2011
Messages
1,244
Reaction score
13
Points
25
Calon BN NEGERI SEMBILAN DARUL KHUSUS



PARLIMEN

P126 Jelebu-Zainuddin Hj Ismail
P127 Jempol-Tan Sri Md Isa Md Samad
P128 Seremban-Dato Dr Yaw Chiang Yau
P129 Kuala Pilah-Dato Hasan b Malik
P130 Rasah-En.Teow Eng Kian
P131 Rembau-Khairy Jamaluddin
P132 Telok Kemang-Dato Moghan a/l
P133 Tampin-Dato Sri Shaziman b Abu Mansor

DUN N01 Chennah-En Siow Fu Weng
N02 Pertang-Dato Jalaluddin Alias
N03 Sungai Lui-En Mohd Radzi Md Ali
N04 Klawang-Dato Yunus bin Rahmat
N05 Serting-Dato Shamsul Kahar
N06 Palong-Dato Lilah b Yasin
N07 Jeram Padang-Manikam a/l letchumanan
N08 Bahau-Dr Yee Mi Fao
N09 Lenggeng-Dato Ishak b Ismail
N10 Nilai-En Gan Chi Liau
N11 Lobak-En Titan Ho
N12 Temiang-En Lee Kee Chong
N13 Sikamat-Pn Wan Salawati b Abdullah
N14 Ampangan-Tn Hj Abu Ubaidah
N15 Juaseh-Dato Md Radzi
N16 Seri Menanti-Dato Abdul Samad Ibrahim
N17 Senaling-Dato Ismail b Lasim
N18 Pilah-Dato Norhayati bt Omar
N19 Johol-Ustaz Md Fadzil Abu Kassim
N20 Labu-Dato Hashim b Rosli
N21 Bukit Kepayang-Pn.Wong Fui Fong
N22 Rahang-Pn.Julia Wong Pek Lim
N23 Mambau-Dato Yow Cok Tai
N24 Senawang-En.David chung Wei Hei
N25 Paroi-En.Mohd Ghazali Abd Wahid
N26 Chembong-Dato Zaiful Bahari Idris
N27 Rantau-Hj Ahmad Hassan (Mb)
N28 Kota-Dato Dr Said Awaluddin
N29 Chuah-Dato Sri Dr Lim Chi Fui
N30 Lukut-En.Vincent Yong
N31 Bagan Pinang-Tn Hj Khairuddin Tun Abu Bakar
N32 Linggi-En.Abdul Rahman b Redza
N33 Port Dickson-Dr Tanaletchmy
N34 Gemas-En.Abdul Razak b Said
N35 Gemencheh-En.Mohd Isham b Nizar
N36 Repah-En.Yap Siong Fook
 

haziq

Active Member
Joined
Jul 17, 2011
Messages
1,244
Reaction score
13
Points
25
Calon BN Negeri Perak Darul Ridzuan

CALON BN PERAK

GERIK - DATO' HASBULLAH OSMAN

N.01 PENGKALAN HULU - AZNIL IBRAHIM

N.02 TEMENG GOR - SALBIAH MOHAMED


LENGGONG - DATO' SHAMSUL ANUAR NASARAH


N.03 KENERING - DATO MOHD TARMIZI HJ IDRIS

N.04 KOTA TAMPAN - DATO' SAARANI MOHAMAD

LARUT - DATO' HAMZAH ZAINUDDIN


N.05 SELAMA - DATO' MOHD DAUD MOHD YUSOF

N.06 KUBU GAJAH - HASBULLAH ALIAS

N.07 BATU KURAU - DR MOHD AMIN ZAKARIA


PARIT BUNTAR - MOHD GHADAFFI


N.08 TITI SERONG - ABU BAKAR MAT ALI

N.09 KUALA KURAU - MOHD SALLEH MAT DISA



BAGAN SERAI - DR NOR AZMI GHAZALI


N.10 ALOR PONGSU - DATO' SHAM MAT SAAD

N.11 GUNUNG SEMANGGOL - ZULKARNAIN BIN ISMAIL

N.12 SELINSING - SHAHARUDDIN BIN AHMAD



BUKIT GANTANG - DATO' ISMAIL SAFIAN


N.13 KUALA SEPETANG - LOH SWEE ENG

N.14 CHANGKAT JERING - DATO' ROSLI HUSIN

N.15 TRONG - DR ZABRY ABDUL WAHID



TAIPING - DATO' TAN LIAN HOE


N.16 KAMUNTING - DATO' MOHD ZAHIR BIN ABDUL TALIB

N.17 POKOK ASAM - DATO' HO CHENG WANG

N.18 AULONG - SOO KAY PENG



PADANG RENGAS - DATO' SERI MOHD NAZRI ABDUL AZIZ


N.19 CHENDEROH - ZAINON MOHD NOOR

N.20 LUBUK MERBAU - DATO' SITI SALMAH MAT SUJAK



SUNGAI SIPUT - DATO' SK DEVAMANY


N.21 LINTANG - DATO' DZULKIFLY HJ HARUN

N.22 JALONG - LIEW YEU AW



TAMBUN - DATO' SERI AHMADHUSNI HANADZLAH


N.23 MANJOI - MOHD ZIAD DATO HJ MOHD ZAINAL

N.24 HULU KINTA - DATO' AMINUDDIN HJ MAT HANAFIAH



IPOH TIMOR - CATLINE WONG MEI YEN


N.25 CANNING - CYLIN TEI WEI LONG

N.26 TEBING TINGGI - TONY FOO BON CHEW

N.27 PASIR PINJI - DATO' KONG FAH CHONG



IPOH BARAT - DR. CHENG WEI YEE


N.28 BERCHAM - LIEW WEI SHANG

N.29 KEPAYANG - CHANG KONG ONG

N.30 BUNTONG - SILVARAJ A/L CHANDRAN



BATU GAJAH - LOH TENG TAK


N.31 JELAPANG - MORGAN AL/ SUBRAMANIAM

N.32 MENGLEMBU - LOW GAH YAN

N.33 TRONOH - LIP TZE CHAI



KUALA KANGSAR DATO' WAN MOHD KHAI-RIL


N.34 BUKIT CHANDAN - MASLIN SHAM RAZMAN

N.35 MANONG - MOHD KAMIL DATO SHAFIE



BERUAS - DATO' CHANG KO YOUN


N.36 PENGKALAN BAHARU - DATO' ABDUL MANAF YASSIN

N.37 PANTAI REMIS - FOH SIOW YUN
 

Niyang

CG Top Poster Club
Joined
May 13, 2009
Messages
41,259
Reaction score
1,125
Points
201
tq for update....
 

kawebiz

Active+ Member
Joined
Aug 22, 2008
Messages
3,951
Reaction score
18
Points
25
ramai calon pilihan BN d kelate x ada dlm senarai
tengok laa nanti..pakat cas keting belako

dun pengkalan pasir d pasir mas
calon pilihan..dah kena tendang...
 

peja510

Super Active Member
Joined
Jun 13, 2009
Messages
7,875
Reaction score
41
Points
80
tganu xdok lg ko?

sian ko IA..haha?
HA selamat ker?
 
Sponsored Post
Top
Log in Register